pflag.jpg Kliknij tutaj, wersja angielska / Click here for English Version

Kim Jesteśmy

Delta Business Solutions Limited, poprzednio Delta Computing Limited posiada ponad 30 lat doświadczenia w tworzeniu, wdrażaniu i wspieraniu systemów dla biznesu w wielu dziedzinach przemysłu, ze szczególnym uwzględnieniem produkcji. Każdy z członków kadry kierowniczej ma co najmniej 15 lat doświadczenia w IT oraz tworzeniu systemów dla biznesu, każdy posiada wyższe wykształcenie i wcześniejsze doświadczenie w pracy w biznesie.

Wśród naszych klientów są zarówno spółki z o.o. jak również publiczne spółki akcyjne z systemami obsługiwanymi przez 1 do 80+ użytkowników i obrotami do 28 milionów funtów.

 

Dlaczego My?.

.
Słuchamy Cię
System ma budowę modularną i można go konfigurować zgodnie z twoimi potrzebami. Wybierz moduły których potrzebujesz i kiedy ich potrzebujesz.

Adaptujemy Się
System może być rozszerzany zgodnie z przyszłymi potrzebami Twojego biznesu lub zachodzącymi zmianom. Możesz swobodnie się rozwijać i wybierać nowe kierunki nie będąc ograniczonym możliwościami oprogramowania.

Mamy Doświadczenie
Posiadamy ustaloną bazę klientów w różnych dziedzinach przemysłu. Nasze oprogramowanie zostało stworzone od podstaw przez ludzi doskonale znających biznes produkcyjny.

Dbamy O Klienta
Nasz przyjazny i oddany personel jest zawsze gotowy zapewnić najwyższej jakości serwis. Naszym celem jest zapewnienie Ci rozwiązań od początkowego wdrożenia systemu przez kolejne etapy aż po doradztwo i codzienne wsparcie.

Oferujemy 
Ciągłe badania i rozwój zapewniają naszemu oprogramowaniu najwyższą jakość, zależy nam abyś włączył się do procesu jego ulepszania.

Jesteśmy konkurencyjni
Nasz cennik jest dostosowany do dowolnego rozmiaru przedsiębiorstwa. Możesz skorzystać z zaawansowanego oprogramowania nie płacąc za to wygórowanej ceny.

 

Co mówią nasi klienci

 
Fabryka Maszyn Tarnów Sp. z.o.o., Tarnów, Polska
Producent szerokiej gamy tokarek i szlifierek
"Spośród wielu zalet systemu Pyramid 3 dwie zasługują, moim zdaniem, na szczególne wyróżnienie. Pierwsza to elastyczność – system można dostosować praktycznie do dowolnych wymogów, można go wdrażać w takim tempie jakie nam odpowiada, używając tylko tych modułów które pasują do naszego modelu biznesu i strategii. Druga to zaangażowani, uważni i życzliwi ludzie, którzy naprawdę umieją słuchać. Potrafili naprawdę dogłębnie przeanalizować procesy produkcyjne, zaopatrzeniowe i inne, stosowane w FMT, tak aby jak najlepiej odzwierciedlić je w systemie Pyramid, nierzadko proponując usprawnienia i optymalizacje." Jacek Pączek, administrator systemu informatycznego
 

600UK Ltd
Producent i dystrybutor Machine Tools, tokarek Colchester-Harrison, Pratt Burnerd, Gamet Bearings, tokarek Colchester i Harrison, mieści się w Heckmondwike, Yorkshire, UK
"Delta dostarcza nam rozwiązań informatycznych od ponad 20 lat i w tym czasie, jak można się spodziewać, podlegaliśmy wielu poważnym zmianom. W szczególności ostatnie 3 lata to okres głębokich, strukturalnych przemian, związanych z konsolidacją kilku przedsiębiorstw w ramach grupy 600 w tym Pratt Burnerd, 600 Centres, Gamet Bearings and Parat Gmbh. W tym samym czasie wdrażaliśmy system Pyramid 3. Delta wspierała nas podczas całego procesu i nadal to robi. To przystępni ludzie, a ich rozwiązania są elastyczne. Pyramid 3 okazał się być elastycznym rozwiązaniem jakiego potrzebowaliśmy do sprawnego zarządzania wieloma aspektami naszego biznesu, a wsparcie zapewnione przez Deltę jak zawsze było znakomite."  Richard Green, Dyrektor Finansowy na Europę